Montaż sufitów napinanych – Pomorze

Usługi firmy Lux-Tap obejmują również montaż sufitów napinanych Alteza, które są bardzo ciekawym i niedrogim pomysłem na wykończenie różnego rodzaju wnętrz. Jest to rozwiązanie alternatywne dla powszechnie stosowanych sufitów podwieszanych. Możemy dzięki temu ukryć wiele niedoskonałości czy nieestetycznych elementów, jak np. popękany tynk. Innowacyjna technologia napinanych sufitów umożliwia bardzo zróżnicowaną aranżację, dzięki czemu łatwo jest stworzyć wymarzoną kompozycję w swoim mieszkaniu. Oferowane przez firmę Lux-Tap z Gdyni sufity napinane mogą mieć dowolne kolory i kształty, można je zadrukować obrazem lub fotografią, dzięki czemu nadadzą każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu.

Oprócz walorów estetycznych, sufity napinane wyróżniają się funkcjonalnością, mogą na przykład pełnić funkcję ochronną przed zalaniem. Łatwy i nowatorski system montażu pozwala na zastosowanie tego rozwiązania zarówno w nowych budynkach, jak i remontowanych.

Uniwersalność, dowolna możliwość aranżacji oraz niska cena to główne powody, dla których projektanci, architekci i budowlańcy coraz częściej decydują się na sufity napinane Alteza.

ZALETY SUFITÓW NAPINANYCH

Oprócz wymienionych wcześniej, podstawowych zalet zastosowania napinanego sufitu, warto wspomnieć o innych walorach tego rozwiązania. Plusem jest łatwy i stosunkowo szybki montaż, który w przeciwieństwie do tradycyjnych sufitów podwieszanych, nie będzie wiązał się z pyleniem i innymi niedogodnościami. Sufit napinany jest lekki, nie obciąża stropu.

Kolejną zaletą jest możliwość zamontowania tradycyjnego i niekonwencjonalnego oświetlenia, w tym również oświetlenia od góry, co daje bardzo przyjemny efekt w mieszkaniu. W takim suficie mogą być zamontowane systemy wentylacji i nawiewu.

Ponadto sufit napinany nie przenosi drgań. Dodatkowym plusem jest jego antyelektrostatyczność, dzięki czemu nie przyciąga zanieczyszczeń, w tym drobin kurzu. Utrzymuje temperaturę otoczenia, jest wodoodporny i łatwo można zachować czystość. W razie potrzeby można umyć go wodą i tradycyjnymi środkami czystości.

NASZE KOLEKCJE

Skorzystaj z naszego edytora graficznego i przygotuj indywidualny projekt!