Lux-Tap – druk oraz montaż wysokiej jakości fototapet na zamówienie w Gdyni

Naszą ofertę kierujemy zarówno do właścicieli prywatnych mieszkań, jak i biur, hoteli i wielu innych obiektów użyteczności publicznej. Proponujemy efektowne fototapety na wymiar, dzięki którym można w prosty i niedrogi sposób stworzyć wyjątkową aranżację każdego wnętrza. Podczas wykonywania naszych fototapet stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne HP, co pozwala na osiąganie najwyższej jakości. Ponadto fototapety, które Państwu oferujemy, są ekologiczne i bezwonne, a tym samym bardzo uniwersalne. Posiadamy bardzo duży wybór wzorów, wśród których znajdą się propozycje dla osób o różnych gustach. Umożliwiamy Państwu także stworzenie własnego projektu za pomocą edytora graficznego.

Drukujemy wyłącznie na wysokiej jakości materiałach firmy Neschen.

W naszej bazie znajdą państwo miliony zdjęć, a kreator, który jest na naszej stronie, umożliwi samodzielne wykadrowanie.

Jako doświadczony producent fototapet z Gdyni, doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo.

Zachęcamy do zapoznania się z dalszą częścią naszej oferty, w której znajdą Państwo również praktyczne i nowoczesne sufity napinane Alteza. To ekonomiczne i bardzo stylowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. W połączeniu z ciekawą fototapetą, stworzy w mieszkaniu wyjątkową atmosferę.

NASZE KOLEKCJE

Skorzystaj z naszego edytora graficznego i przygotuj indywidualny projekt!