MONTAŻ SUFITÓW NAPINANYCH

Nasze usługi obejmują również montaż sufitów napinanych marki Alteza, które są bardzo ciekawym i niedrogim pomysłem na wykończenie różnego rodzaju wnętrz.

Jest to rozwiązanie alternatywne dla powszechnie stosowanych sufitów podwieszanych, które pozwala ukryć wiele niedoskonałości czy nieestetycznych elementów, jak np. popękany tynk. Innowacyjna technologia napinanych sufitów umożliwia bardzo zróżnicowaną aranżację, dzięki czemu łatwo jest stworzyć wymarzoną kompozycję w swoim mieszkaniu. Oferowane przez nas sufity napinane mogą mieć dowolne kolory i kształty, można je zadrukować grafiką lub fotografią, dzięki czemu nadadzą każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu.

Oprócz walorów estetycznych, sufity napinane wyróżniają się funkcjonalnością, mogą na przykład pełnić funkcję ochronną przed zalaniem. Nowatorski system montażu pozwala na zastosowanie tego rozwiązania zarówno w nowych jak i remontowanych budynkach.

Uniwersalność, dowolna możliwość aranżacji oraz niska cena to główne powody, dla których projektanci, architekci i budowlańcy coraz częściej decydują się na sufity napinane Alteza.

ZALETY SUFITÓW NAPINANYCH

Oprócz wymienionych powyżej, podstawowych zalet zastosowania napinanego sufitu, warto wspomnieć o innych walorach tego rozwiązania. Plusem jest łatwy i stosunkowo szybki montaż, który w przeciwieństwie do tradycyjnych sufitów podwieszanych, nie będzie wiązał się z pyleniem i innymi niedogodnościami. Sufit napinany jest lekki i nie obciąża stropu.

Kolejną zaletą jest możliwość zamontowania zarówno tradycyjnego jak i niekonwencjonalnego oświetlenia, w tym również oświetlenia od góry, co daje bardzo przyjemny efekt w mieszkaniu. Można także zamontować systemy wentylacji i nawiewu.

Ponadto sufit napinany nie przenosi drgań. Dodatkowym plusem jest jego antyelektrostatyczność, dzięki czemu nie przyciąga zanieczyszczeń, w tym drobin kurzu. Utrzymuje temperaturę otoczenia, jest wodoodporny i łatwy w czyszczeniu. W razie potrzeby można umyć go wodą i tradycyjnymi środkami czystości.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Chcesz zobaczyć swoje wnętrza ozdobione fototapetą?